Nabídka vystoupení

Popis vystoupení

Hrajeme si s Emily

Klasický balíček her a písniček vhodný pro každou příležitost. Samotný program je časově upravitelný od dvaceti do šedesáti minut. Delší čas je možný, avšak doporučujeme jej prokládat pauzami a do maximální délky na hodinu a půl.

Vystoupení se skládá z her, kvízů, tance a hlavně z autorských písniček pro děti. Samozřejmě na děti čeká spousta sladkostí a odměn. Hry pro děti, hry pro kluky, hry pro nejmenší – to je má nabídka.

Čertíkovaná

Program je vhodný pro období podzimu. Hry a soutěže jsou zaměřené na malé čerty a čertíky v období okolo Mikuláše.

Maškarní rej

Maškarní bály a dětské šibřinky jsou specifické svou pestrostí barev a nápaditostí kostýmů malých návštěvníků. Program je upraven právě pro malé hasiče, kovboje, princezny, superhrdiny a další postavičky.

Oslava, dětská párty, narozeniny

Hledáte vhodný program na oslavu narozenin Vašeho dítka? Či organizujete jinou oslavu, svatbu atp. a potřebujete zabavit děti. Vystoupení pro Vás připravím a děti zabavím.

Pro koho

Program je vhodný pro děti od 3 – 10 let. Starší děti se samozřejmě mohou zúčastnit, ale podmínkou je chuť bavit se a dovádět 😉 .

Cílovou skupinou objednavatelů jsou obecní a městské úřady, spolky a zájmové organizace, školy a školky, firmy a další organizace, které chtějí uspořádat hudebně zábavné vystoupení pro děti.

Za jakých podmínek

Přívod elektřiny (220V,příkon 5kW), stůl a židle pro mixážní pult + pro vystupující, prostor pro soutěže a pro posluchače. K ozvučení jsou dispozici dva druhy aparatur – pro větší a menší akce.  Akce se může konat ve venkovních i vnitřních prostorách.

Cena

Cena je individuální, tzn. domluvíme se na všem 🙂 Můžeme jen prozradit, že základ je nasazený níže, než ostatní umělecké projekty zaměřené pro děti, kontaktujte nás a domluvíme se.
Máme rádi hasiče, jsme hasiči, poskytujeme slevu 10 % těmto spolkům.

Vystoupení pro mateřské školky, zde je cena nastavena individuálně podle velikosti, vzdálenosti a možnosti vystoupení ve více školkách v dané lokalitě ve stejný den.

Cestovné

Do 100 km je cestovné v ceně. Tomu odpovídá téměř celá Morava. Nad tuto hranici účtujeme sazbu 5 Kč na 1 ujetý km. Vzdálenosti: Vrchoslavice – Kroměříž 17 km, Vyškov 19 km, Prostějov 19 km, Přerov 25 km, Olomouc 40 km, Zlín 50km,  Brno -50 km, Ostrava 127 km, Jihlava 138 km, Praha 256 km.

Comments are closed